Hizmetlerimiz

Anasayfa Çatı Onarım, çatı İzolasyon

Çatı Onarım, çatı İzolasyon

Çatı İşleri

 Çatı aktarma, kiremit çatı işleri, çatı oluk izolasyonları, çatı izolasyon, ahşap konstrüksiyon, çatı modelleri, çelik konstrüksiyon, osb çatı yapımı, ondülin çatı, çatı uygulamaları, çatı sistemleri, pergule çatı modelleri, mebran çatı, çatı kaplama malzemeleri, şıngıl çatı, çatı çıkış kapağı, eternit çatı, kiremit çıta sistemi, mahye ser, su izolasyonu, beşik çatı, gizli dere yapımı gibi birçok uygulama itina ile yapılmaktadır.

Yapılandırdığımız izolasyon sistemleriyle yaşam alanlarınızın gerek ısıtma gerekse soğutma tarafında daha az enerji tüketimi gerçekleştirmesini sağlıyor ve %70′lara varan tasarruf sağlıyoruz.

İstanbul’da çatı tamiri ve yakın bölgeler için, çatı ustalarımız arıza tespitini genellikle aynı gün gerçekleştirmektedir. Çatı onarımı işlemleri için gereken çatı malzemeleri ve işçilik süreci, onarım öncesinde hesaplanarak şeffaf bir teklif yapılır. Onayınızla birlikte çatı tamiri uygulamasına başlanır.

Çatı aktarımı

omuz mahyaların çıkarılması, tahrip olan kiremitlerin kaldırılması, suyu toplayıp yönlendiren derelerin sökülmesi, sağlamlığını kaybetmiş tahtaların sökülmesi gibi işlemleri kapsar. Sökme işlemlerinin ardından yeniden yapma aşamasında; izolasyonun sağlanması, çıkarılan malzemelerin yenileriyle değiştirilmesi gibi detaylı onarım işlemleri yapılır.

Çatı İzolasyonu

Binanın doğal yapısını korumada, temeline olumsuz hava şartlarının sızmasını engellemede önemli rolleri olan çatı ve yalıtım sistemleri, binaya uzun ömür ve enerji tasarrufu sağlamada en etkili rolleri üstlenen uygulamalardır.

Isı Yalıtımı, ses yalıtımı ve su izolasyonu olarak uygulanan, her biri binanın ömrü ve verimliliği için önemli olan bu uygulamalar; doğru malzemelerle ve işinin ehli olan uzman ekiplerle yapılmalıdır. İzolasyon Sistemleri içerisinde en önemli olan kategorilerden bir tanesi, Su İzolasyonu Sistemleri ve uygulamalarıdır. Amacı, binanın cephesine su sızıntısını engelleyerek nemden korumak ve ısıyı muhafaza etmek ve bina temeline suyun inerek demir ve betonun yapısını bozmasını engellemek olan su yalıtım uygulamaları, çatı örtüsü ve yağmur suyu tahliye boruları ile yapılır.

Ayrıca bina zemini için de su yalıtımı oldukça önemli olan ve sıklıkla başvurulan su izolasyonu çeşitleri içerisinde oldukça önemlidir.